KONST / Litografier / Färglitografi 12113125
nr 1211 3125
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 28/375. Motivet: 52x36 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:21:56
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
22 okt
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin